درباره ما

شرکت همگام صنعت در سال 1386 به منظور طراحی، ساخت و تامین قطعات و تجهیزات صنعتی، به خصوص صنایع مربوط به شرکت های نفت، گاز و پتروشیمی تاسیس گردید، که با تکیه بر تجربه درخشان نیروهای متخصص این مجموعه تاکنون توانسته فعالیت های گسترده و موفقی در راستای خودکفایی صنایع کشور انجام دهد.
ما مفتخریم که تاکنون توانسته ایم جوابگوی نیاز بسیاری از مجتمع های صنعتی داخلی نظیر صنایع نفت، گاز و پتروشیمی، نیروگاه ها، صنایع معدنی و فلزی و مراکز علمی و تحقیقاتی باشیم و با رویکرد بومی سازی دانش فنی ساخت تجهیزات این صنایع بر آن بوده ایم تا وابستگی آنها را به خارج از کشور کاهش دهیم. طراحی و ساخت دستگاه های دکانتر سانتریفیوژ و پمپ های سانتریفیوژ نمونه هایی از این رویکرد می باشند.
دیدگاه بلندمدت این شرکت بر مبنای همگرایی با نیاز کارفرمایان و بهره گیری از تجربیات گذشته با تکنولوژی و نوآوری های جدید به عنوان ابزاری برای ارتقاء کیفیت خدمات و بهبود روند اجرای پروژه های مختلف بوده است، به طوری كه با افزایش كارآیی، اثربخشی و هزینه مناسب، همراه با پشتیبانی فنی برتر، به عنوان یك تأمین كننده قابل اعتماد در صنایع ذیربط شناخته شده است.
به منظور پوشش نیاز رو به رشد داخلی، این شرکت با سرمایه گذاری مستمر در بخش نیروی انسانی همواره با اعزام مهندسین فنی خود به دوره های آموزشی در جهت کسب دانش و اطلاعات روز از آخرین فرآیندهای تولید وتکنولوژی های مربوطه گام برداشته است.
التزام عملی نسبت به جلب نظر و رضایت مشتری با ارائه محصولاتی همسو با نیازهای مشتریان و منطبق بر برترین استانداردهای تضمین کیفیت و قیمت مناسب این توفیق را نصیب شرکت نموده است که با پیاده سازی نظام کنترل کیفیت و اخذ گواهینامه های بین المللی ISO9001:2008 ،OHSAS 18001، ISO 14001 و HSE بتوانیم سهمی از تولید در صنعت کشور را به خود اختصاص دهیم.
ما این موفقیت را در گرو نگرش سیستماتیک مدیریت و تلاش روزافزون پرسنل خود در تحقق خواسته های مشتری و بهبود کیفیت می دانیم که به واسطه این رویکرد توانسته ایم نقشی شایسته در انجام پروژه های ملی داشته باشیم.