کنترل و تضمین کیفیت در شرکت همگام صنعت

سیستم مدیریت کیفیت در خانواده همگام صنعت ایستا اهواز براساس استاندارد  ISO9001:2015   با طرح ریزی‌های مهندسی و انجام به‌موقع بازرسی‌ها و نیز کنترل و بررسی نتایج و دست یابی به بهترین راه حل به ایجاد روش‌هایی اهتمام می‌ورزد تا سازمان بتواند به کمک این روش‌ها از مرغوبیت و مشتری پسند بودن کالا‌ها و محصولات تولیدی خود اطمینان حاصل نماید.

حالت تحت کنترل بودن فرآیند ، حالت طبیعی یک فرآیند تولید نیست. بلکه یک دستاورد است که با تلاش و کوشش مداوم و از طریق از بین بردن تک تک علل متغیرهای فرآیند با مشارکت بخش‌های مختلف سازمان ، هر لحظه و بصورت مستمر در تلاش هستیم تا به این هدف برسیم.

در مجموعه همگام صنعت ایستا اهواز فرآیند کنترل کیفیت،محصول یا محصولات از نظر شکل ظاهری ، ابعاد و اندازه‌های استاندارد، رنگ، استحکام و بسیاری موارد مطابق با استاندارد‌های روز دنیا از جمله (API ,ISO, ASME ) و با استفاده از ابزار‌ها و لوازم مورد تائید بروزترین آزمایشگاه‌های کالیبراسیون کشور مورد ارزیابی و تائید صلاحیت دقیق قرار می‌گیرند.

  • فرایند تضمین کیفیت: لزوم پیروی از دستورالعمل های مدون، فرم ها و گزارشات دقیق و قابل ردیابی در فرآیند های ساخت  سانتریفیوژ دکانتر از مهم ترین و حیاتی ترین بخش های سازمان میباشد که به تولید قطعات و محصولات با کیفیت و توان تولیدی بالا کمک میکند. این امکان را ایجاد مینماید که بتوان با بروزرسانی ها در امر بهبود نیز پیشرفت حاصل شود و همچنین پایش منظم از انحراف های احتمالی جلوگیری میکند که در نهایت منجر به تولید محصول با کیفیت و دوام بالای عملکردی میگردد.

 

  • فرایند کنترل کیفیت : با توجه به حساسیت و دوران بسیار بالای تجهیز سانتریفیوژ دکانتر نیاز میباشد که تمامی اقلام ورودی، تولیدات حین فرآیند و همچنین کنترل محصولات نهایی در واحد کنترل کیفیت مطابق با دستورالعمل ها و استانداردهای مدون که  توسط واحد تضمین کیفیت  تهیه و تصویب گردیده است و همکاری با واحد فنی مهندسی تلاش میشود که محصولات و قطعات با دقت بالایی تولید گردند تا مطابق استاندارد توان عملکردی و کارایی را داشته باشند.

 

  • سیستم ها و پنل ها: با توجه به پیچیدگی و حساسیت بالایی که محصول تولیدی دارا می‌باشد همواره سیستم‌ها و روش‌ها در تلاش است تا با ارائه راهکارهای عملی جهت سهولت و دسترسی سریع و ایمن به اطلاعات کاربردی جهت پیشرفت امور و تولید سانتریفیوژ دکانترها مطابق برنامه زمانبندی تعیین شده بستر مناسبی را ایجاد نماید.

 

  • تجهیزات فنی: مجموعه همگام صنعت در ساخت و تولید قطعات و تجهیزات سانتریفیوژ دکانتر با بهره‌گیری از تجهیزات فنی و ابعاد برداری دقیق و با کیفیت و همچنین پایش و کنترل این ابزار‌ها توسط آزمایشگاه‌های معتبر و تحت پوشش مرکز ملی تائید صلاحیت ایران همواره در تلاش است که بتواند با تجهیزات بروز در دقت و صحت عملکرد این تجهیزات سرآمد باشد.

 

  • ایزو: در ساخت و تولید و حتی مراحل قبل از ساخت تجهیزات در امر طراحی با بهره‌گیری از استاندارد‌های روز دنیا در تلاش هستیم که قطعات و تجهیزاتی در بازه مورد تائید تولید نمائیم همچنین در استاندارد‌های مربوط به محیط زیست تلاش می‌شود قطعات و تجهیزاتی فاقد آلاینده تولید گردد و نیز در ایمنی و بهداشت پرسنل محترم سازمان همواره از بندهای استاندارد پیروی می‌شود.

 

News Forex
gogoanime