برگزاری آیین رونمایی از گیربکس های سانتریفیوژ دکانتر در چهارمین نمایشگاه و همایش تخصصی حمایت از ساخت داخل در صنعت پتروشیمی،پالایش و پتروپالایش

دوشنبه، 01 اسفند 1401 | کد خبر : 1155 | Article Rating
شرکت همگام صنعت در چهارمین نمایشگاه حمایت از ساخت داخل که هفته گذشته در جزیره کیش برگزار شد موفقیت‎های بزرگی به دست آورد که رونمایی از گیربکس‎های سانتریفیوژ دکانتر برای پتروشیمی تندگویان و قرارداد ساخت سانتریفیوژ برای پتروشیمی‌‎های اروند و دهدشت بخشی از این موفقیت به شمار می‎رود.
برگزاری آیین رونمایی از گیربکس های سانتریفیوژ دکانتر در چهارمین نمایشگاه و همایش تخصصی حمایت از ساخت داخل در صنعت پتروشیمی،پالایش و پتروپالایش

به گزارش نبض نفت چهارمین نمایشگاه حمایت از ساخت داخل در صنعت پتروشیمی که در جزیره کیش برگزار شد دستاوردهای متعددی برای شرکت دانش بنیان همگام صنعت داشت. شرکت دانش بنیان همگام صنعت با دست پر وارد این نمایشگاه شد و توانست قرارداد و تفاهم‌نامه‌های مهمی را امضا کند که همگی نشان از عزم جدی این مجموعه برای بی‌نیاز کردن کشور از سانتریفیوژ دارد.

گیربکس‎های سانتریفیوژ دکانتر یکی از محصولات مهمی بود که در این نمایشگاه از آن رونمایی شد. این محصول به سفارش شرکت پتروشیمی شهیدتندگویان و توسط شرکت دانش بنیان همگام صنعت بومی‌سازی و تولید شده است. این محصول دانش‌بنیان آنقدر مهم بود که توانست دکتر آقامحمدی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، دکتر علی عسگری مدیرعامل گروه صنایع پتروشمیی خلیج فارس، مهندس نشان زاده مقدم معاونت برنامه‌ریزی و کسب و کار صنایع پتروشیمی خلیج فارس، مهندس رضا قاسمی شهری مدیرعامل پتروشیمی شهیدتندگویان و سایر مدیران ارشد پتروشیمی را به مراسم رونمایی بکشاند.

مهندس کیوان فدایی مدیر فروش شرکت دانش بنیان همگام صنعت در یک گفتگوی اختصاصی با پایگاه خبری نبض نفت در خصوص گیربکس‌های تولیدی این شرکت دانش بنیان گفت: گیربکس‌های تولیدی این شرکت از نوع خورشیدی بوده و برای استفاده در سانتریفیوژ دکانترهای واحد PTA مجتمع پتروشیمی شهیدتندگویان تولید شده است.

مهندس فدایی افزود: موفقیت همگام صنعت در این نمایشگاه به رونمایی از گیربکس‎های سانتریفیوژ دکانتر خلاصه نمی‌شود و این شرکت موفق به انعقاد قرارداد با شرکت پتروشیمی دهدشت شد. بر اساس این قرارداد سانتریفیوژ دکانترهای واحد HDPE طرح پتروشیمی دهدشت توسط شرکت همگام صنعت ساخته می‌شود. همچنین قرارداد ساخت سانتریفیوژ دکانترهای واحد PVC شرکت پتروشیمی اروند در این نمایشگاه امضا شد.

مدیر فروش شرکت همگام صنعت با اشاره به عملکرد مطلوب سانتریفیوژ دکانتر واحد PVC شرکت پتروشیمی اروند گفت: حدود یک سال از مراسم رونمایی از سانتریفیوژ دکانتر واحد PVC شرکت پتروشیمی اروند می‎گذرد و این تجهیز از نظر عملکردی، عملکرد بسیار مطلوبی داشته و در حال حاضر در مدار قرار دارد.

لازم به ذکر است سال گذشته و در سومین نمایشگاه حمایت از ساخت داخل در جزیره کیش، مراسم رونمایی از نخستین سانتریفیوژ دکانتر تماماً ایرانی برگزار شد که این سانتریفیوژ دکانتر به سفارش پتروشیمی اروند ساخته شد و در واحد PVC این پتروشیمی نصب شد.

اطلاعات خبر و اشتراک گذاری

ثبت امتیاز

برای ثبت امتیاز لطفا لاگین نمایید در صورتی که لاگین کرده اید امتیاز خود را ثبت نمایید

ثبت نظر

Website

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

News Forex
gogoanime